Evden Eve Nakliyat Tüyoları

previous arrow
next arrow
Slider

Karşı karşıya kalmak istemediğiniz sorunlardan biriside, evden eve nakliyat olmasını isteriz. Nedeni şudur, çünkü internet sitelerinden belli başlı sosyal medyalardan, Nakliye ile alakalı bir takım sıkıntılar görmekteyiz. Sorunu düzeltme açısından sizlerle bazı fikir ve tüyolar paylaşalım istedik.

Sorunlar aslında basit gibi görünse’de, değildir. Size gelecek evden eve taşımacılık firmasının yetki belgeleri mutlaka olmalıdır. Ekipleri profesyonel kişilerden oluşmalı, ve kesinlikle işi bilen personeller olmalıdır.

Taşıma Nasıl Yapılmalıdır

Size gelen taşımacılık firmasının, mutlaka ama mutlaka kapalı kasa kamyona sahip olması gerekmektedir. Neden kapalı kasa kamyon? sebebi şu o anda yağabilecek bir yağmura karşı eşyalarınız savunmasız kalarak ıslanabilir veya toz ve toprağa karşı savunmasız olacaktır.

Aynı zamanda dikkat edilmesi gereken hususlardan biriside, malzemelerinin temiz olmasıdır. Genellikle duyduğumuz şeyler evden eve nakliyat firmaları temiz malzeme ile gelmeyip eski malzemeler kullanıyor diye duyumlarımız bu yönde oluyor ve bu kesinlikle doğru bir nakliyat tarzı değil.

Toplamalı Taşınma İşlemleri Nasıl Olmalıdır

Evet hiç fırsat bulamayıp, evimizi’de toplayacak imkana maalesef sahip olamadığımız zamanlar’da söz konusu olabiliyor. Ama bu sizlerin canını kesinlikle sıkmasın çünkü neden’mi? çok basit. Taşımacılık şirketleri yanlarında size nakil için gelirken ambalaj malzemeleri ile birlikte gelmektedir. Bunu evinizi taşıma yapacak şirket yetkilisi ile bizzat görüşebilirsiniz. Bu konuda size sonuna kadar yardımcı olacaklardır.

Toplamalı taşıma hizmetleri şu şekilde yapılmaktadır. Nakliyat firması karton koli, balonlu patpat, özel ambalaj kağıdı, koruma köşebentleri, film streç, koli bant, evet saydığımız malzemeler size gelen firmada mutlaka bulundurulmalıdır. Zaten bundan sonraki süreç daha kolay geçecektir tecrübeli elemanlardan oluşan nakliyat şirketleri, eşyalarınızı özenle toplar, ve yanlarında getirdikleri malzemeler ile korumalarını sağlar. Bardaklarınız, tabaklarınız, hediyelik eşyalarınız, özen ile sarılmalıdır. Toplama yaparken firmalar, sizlerin istekleri doğrultusunda paketleme yapmalıdır. Zaten onlar bunların bilincinde olarak size gelmiştir ama siz yinede tetikte olun. İşlem bitmeye yakın şirket yetkilisi sizi çağırıp eşyalarınızı kontrol etmenizi isteyecektir ve istemeli ! sizlerde eşyalarınızı kontrol ettikten sonra bir eksik, kırılma, veya buna benzer bir şey olmadığını gördükten sonra eşyalarınızı teslim alabilirsiniz ve ödemenizi yapabilirsiniz.

Call Now Button0554 168 28 70 Tıkla Ara