Evden Eve Nakliyatta Beyaz Eşya Taşıma

previous arrow
next arrow
Slider

Evden Eve Nakliyatta Beyaz Eşya Taşıma

Evlerinizde yer alan tüm eşyalarınızın taşınması sırasında oluşabilecek hasarlardan ve darbelerden korunması amacıyla yapılan paketleme işlemi evden eve nakliyat hizmetinin en önemli noktalarından birisidir. Ev sahipleri tarafından en fazla dikkat edilen ve ekipleri uyardıkları nokta beyaz eşyalarının taşınmasıdır. Herhangi bir çizilme veya göçüğün oluşması için küçük bir darbe yeterli olabilmektedir. Beyaz eşyalarınızın evden eve nakliye işlemi sırasında gelebilecek darbelere karşı alınabilecek en büyük önlem tecrübeli ve gerekli özeni gösteren bir firmayı tercih etmeniz olacaktır. Yeterli özen gösterilmediği takdirde beyaz eşyalarınızda çizilmeler, çökmeler veya bozulma gibi olumsuz durumların oluşması olağan bir durumdur.

Beyaz Eşya Nasıl Taşınmalıdır?

Beyaz eşyalar nasıl taşınır sorusuna kısaca bir yanıt vermemiz gerekirse; kesinlikle işini bilen tecrübeli ve uzman çalışanlar tarafından taşıma işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi durumlarda maddi hasarlara yol açabilecek durumlar meydana gelebilmektedir. Profesyonel bir nakliye firmasını tercih etmeniz halinde yaşanması mümkün olan olumsuz senaryoları önceden tahmin ederek, gerekli önlemleri alacaklardır. İşini ciddiye alarak gerçekleştiren bir firma, beyaz eşyalarınız için özel olarak hazırlanmış ambalajları kullanarak onları dikkatli bir şekilde paketleyecektir. Bu ambalajlar evden eve nakliyat fiyatlarının içerisine dahil olabilmektedir. Bunun yanı sıra yenilikleri takip ederek geliştirilmiş olan yeni aparatları da kullanarak eşyalarınızın araca yüklenme ve yolculuğu sırasında herhangi bir hasar almasını önleyebilirler.

Beyaz Eşyalar Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beyaz eşyalarınızın taşıma işlemini gerçekleştirirken, paketleme işlemini firmaya bırakmalısınız. Aksi takdirde sizin tarafınızdan yapılan bir paketleme sonucunda herhangi bir çizilme veya çökük yaşanırsa bunun sorumlusu siz olacaksınız. Evden eve nakliyat firmaları kendisi paketlemediği sürece bu konuda sizlere bir garanti sunmayacaktır. Eğer siz paketleme yapmak istiyorsanız kendiniz paketledikten sonra, ekstra olarak firmanın da paketleme yapmasını isteyiniz. Bu sayede çift katlı bir koruma oluşacağı için ekstra bir güvenlik sağlamış olursunuz. Firmalar sizin yaptığınız paketlemeyi ısrarla çıkarmayı talep ederse bu konuda onlara karışmayın ve bırakın işlerini yapsınlar. Buzdolabınızın firmalar tarafından araçlara dik bir konum dışında yerleştirilmesine kesinlikle izin vermeyin. Buzdolaplarının dik yerleştirilmemesi halinde içerisinde yer alan parçalarına yük binecek ve hasar almasına neden olacaktır. En önemli soğutucu parçaları yan ve arka tarafında yer almaktadır.Call Now Button0554 168 28 70 Tıkla Ara