Yakuplu Evden Eve Nakliyat

previous arrow
next arrow
Slider

Yakuplu evden eve taşıma Beylikdüzü yakuplu mahallesi bölgesinde eşya taşımacılığı yük taşımacılığı hizmetleri veren Konukoğlu nakliyat ev taşıma mevzusu hakkında informasyon edinme sitemize sefalar getirdiniz.

Taşınabilir tüm eşyalarınız uygun ambalaj ve paketleme yapılmış olduktan sonra taşıma personelimiz tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde taşınmaktadır.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile ustalaşmış bir şekilde taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren yetkili taşımacı şirketiyız.

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet enstrumanlarımızın içlerinde kırılma devrilme riski olan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

Yakuplu Sigortalı taşıma
Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için en ince ayrıntı bile göz önünde bulundurulmaktadır.

Tüm kurum ve müesseselardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenli hizmet sunuyoruz.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız taşıma işlemlerinde sizlere uzun solukta kıvanç sözü veriyoruz.

Yakuplu Evden Eve nakliyat Taşımacılık 2018 Fiyatları
firma olarak başlatmış olduğumız tüm il ve ilçelerde geçerli olan ev taşıma kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

499 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Taşıma işlemlerinde adres bilgileri kullanılacak olan ekipman ve almak dilediğiniz hizmete nazaran fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.Call Now Button0554 168 28 70 Tıkla Ara