İstanbul Antalya Nakliyat

previous arrow
next arrow
Slider

İstanbul Antalya Nakliyat

Türkiyenin en kalabalık beşinci şehri olan İstanbul antalya ülkemizin ve dünyanın güzide bir tatil şehridir. Nakliye sektöründe taşımalarımızı sözleşmeli, sigortalı ve asansörlü birşekilde taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. Aile kavramı ile taşıma odaklı çalışıp disiplin ve emanet kavramı ile eşyalarınız Zen Nakliyat ile güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Geniş araç filomuz ile şehirler arası taşımanızı en doğru araç seçimi ile sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bize bir sonraki iş sağlama referansımız bizim en önemli unsurumuzdur. İstanbul Antalya Nakliyat işlemlerinizi güvenilir bir şekilde hallediyoruz.

İstanbul Antalya Nakliyatta Eşyalarıma Zarar Gelir mi?

İstanbul antalya nakliyat hizmeti almadan önce herkes gibi sizinde tahmin ediyoruz ki en büyük endişelerinizden biri acaba eşyalarıma zarar gelir mi diye düşünmek oluyordur. Firmamızı tercih etmeniz durumunda konusunda uzman profesyonel ekip çalıştırmamızın yanı sıra taşıma işleminin tüm aşamaları sigorta kapsamında yapılmaktadır. Nakliye firması seçiminde eşyalarınızın büyük bir özen ve titizlikle taşınması ve hasarsız bir şekilde teslim edilmesi ve taşınması açısından önemlidir. Sadece tavsiye üzerine değil nakliye firması ile birebir iletişime geçerek bilgi almanız firma personelini taşınmanın gerçekleştirileceği yere çağırarak fiyat çalışmasını, gelecek olan araç büyüklüğünü ve ekip sayısını aynı zamanda gerekli ekipman listesini hazırlamak açısından önemli bir yer kaplamaktadır. Şehirler arası nakliyatta eşyalarınıza değer veren bir firma ile taşınmanın aynı zamanda kusursuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın.

İstanbul Antalya Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Nakliyat aşamalarının aslında en önemli kısmı ekspertiz hizmetidir. Çünkü taşınacak olan eşyayı taşıma işleminden önce yerinde görmek hem işin kültefini hemde maliyetini hesaplamak açısından işleri kolaylaştırmaktadır. Ekspertiz personelimizi eşyaların taşınacağı evinize yada iş yerinize göndererek yerinde tespit işlemi ve fiyatlandırmasını yapabilmekteyiz. Kullanılacak ekipman ve araç boyutu belirlenebildiğinden en uygun İstanbul Antalya nakliyat fiyatları çıkartılabilmekte ve yapılacak olan işin ne kadar sürede ve kaç kişi ile yapılabileceği hesaplanabilmektedir. Nakliyat bir yerden bir yere eşya transferi olduğu için gerek personeller taşıma işlemini yaparken gerekse araç ile seyahat halindeyken oluşabilecek doğal kaza ve hasarlar durumunda eşyalarınız kıymetinde sigorta kapsamına alınmakta olup doğabilecek tüm hasarlar firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketi tarafından karşılanabilmektedir. İstanbul Antalya nakliyat firmaları arasından mutlaka Zen Nakliyat’ı seçmenizi öneriyoruz.Call Now Button0554 168 28 70 Tıkla Ara